Centrum Rozwoju Sportu Pogoń Barlinek - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
CRS Pogoń Barlinek 5:0 Sęp Brzesko
Ina Ińsko 1:5 Unia Dolice
Orkan Suchań 3:1 Energetyk Gryfino
Klon Krzęcin 0:3 Czcibor Cedynia
Zieloni Zielin 3:1 Świt Barnimie
Błękit Pniewo 4:3 Stal Lipiany
Polonia Giżyn 0:3 Kłos Pełczyce
Piast Karsko 6:1 Drawa Drawno

Wyszukiwarka

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Losowa galeria

Turniej halowy w Lipianach 23.02.13
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 66, wczoraj: 680
ogółem: 3 132 407

statystyki szczegółowe

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kontakty

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2018-11-25 Piast Karsko 6:1 Drawa Drawno zobacz ›
15  2018-11-25 Polonia Giżyn 0:3 Kłos Pełczyce zobacz ›
15  2018-11-25 Błękit Pniewo 4:3 Stal Lipiany zobacz ›
15  2018-11-25 Zieloni Zielin 3:1 Świt Barnimie zobacz ›
15  2018-11-24 Klon Krzęcin 0:3 Czcibor Cedynia zobacz ›
15  2018-11-24 Orkan Suchań 3:1 Energetyk Gryfino zobacz ›
15  2018-11-24 Ina Ińsko 1:5 Unia Dolice zobacz ›
15  2018-11-24 CRS Pogoń Barlinek 5:0 Sęp Brzesko relacja ›
14  2018-11-18 Sęp Brzesko 2:1 Polonia Giżyn zobacz ›
14  2018-11-18 Świt Barnimie 6:6 Klon Krzęcin zobacz ›
14  2018-11-18 Kłos Pełczyce 3:0 Błękit Pniewo zobacz ›
14  2018-11-18 Czcibor Cedynia 3:1 CRS Pogoń Barlinek relacja ›
14  2018-11-17 Drawa Drawno 5:2 Zieloni Zielin zobacz ›
14  2018-11-17 Unia Dolice 2:1 Piast Karsko zobacz ›
14  2018-11-17 Energetyk Gryfino 3:4 Ina Ińsko zobacz ›
14  2018-11-17 Stal Lipiany 1:0 Orkan Suchań zobacz ›
13  2018-11-11 Piast Karsko 3:2 Energetyk Gryfino zobacz ›
13  2018-11-11 Sęp Brzesko 0:2 Kłos Pełczyce zobacz ›
13  2018-11-11 Zieloni Zielin 2:3 Unia Dolice zobacz ›
13  2018-11-11 Polonia Giżyn 0:7 Czcibor Cedynia zobacz ›
13  2018-11-10 Klon Krzęcin 2:4 Drawa Drawno zobacz ›
13  2018-11-10 Orkan Suchań 5:1 Błękit Pniewo zobacz ›
13  2018-11-10 Ina Ińsko 1:7 Stal Lipiany zobacz ›
13  2018-11-10 CRS Pogoń Barlinek 6:0 Świt Barnimie relacja ›
12  2018-11-04 Czcibor Cedynia 4:1 Sęp Brzesko zobacz ›
12  2018-11-04 Świt Barnimie 1:5 Polonia Giżyn zobacz ›
12  2018-11-04 Energetyk Gryfino 3:1 Zieloni Zielin zobacz ›
12  2018-11-03 Stal Lipiany 2:0 Piast Karsko zobacz ›
12  2018-11-03 Błękit Pniewo 0:1 Ina Ińsko zobacz ›
12  2018-11-03 Kłos Pełczyce 0:3 Orkan Suchań zobacz ›
12  2018-11-03 Unia Dolice 3:0 Klon Krzęcin zobacz ›
12  2018-11-03 Drawa Drawno 5:0 CRS Pogoń Barlinek relacja ›
11  2018-10-28 Czcibor Cedynia 4:2 Kłos Pełczyce zobacz ›
11  2018-10-28 Piast Karsko 4:0 Błękit Pniewo zobacz ›
11  2018-10-28 Zieloni Zielin 3:2 Stal Lipiany zobacz ›
11  2018-10-28 Polonia Giżyn 1:1 Drawa Drawno zobacz ›
11  2018-10-28 Sęp Brzesko 0:2 Świt Barnimie zobacz ›
11  2018-10-27 Klon Krzęcin 0:5 Energetyk Gryfino zobacz ›
11  2018-10-27 Ina Ińsko 0:0 Orkan Suchań zobacz ›
11  2018-10-27 CRS Pogoń Barlinek 1:3 Unia Dolice relacja ›
10  2018-10-21 Świt Barnimie 3:4 Czcibor Cedynia zobacz ›
10  2018-10-21 Energetyk Gryfino 2:2 CRS Pogoń Barlinek relacja ›
10  2018-10-20 Orkan Suchań 6:1 Piast Karsko zobacz ›
10  2018-10-20 Kłos Pełczyce 1:0 Ina Ińsko zobacz ›
10  2018-10-20 Drawa Drawno 0:2 Sęp Brzesko zobacz ›
10  2018-10-20 Błękit Pniewo 1:0 Zieloni Zielin zobacz ›
10  2018-10-20 Stal Lipiany 3:1 Klon Krzęcin zobacz ›
10  2018-10-20 Unia Dolice 0:4 Polonia Giżyn zobacz ›
2018-10-14 Piast Karsko 6:2 Ina Ińsko zobacz ›
2018-10-14 Sęp Brzesko 0:1 Unia Dolice zobacz ›
2018-10-14 Świt Barnimie 0:5 Kłos Pełczyce zobacz ›
2018-10-14 Polonia Giżyn 1:2 Energetyk Gryfino zobacz ›
2018-10-13 Klon Krzęcin 3:4 Błękit Pniewo zobacz ›
2018-10-13 Zieloni Zielin 0:6 Orkan Suchań zobacz ›
2018-10-13 Czcibor Cedynia 2:1 Drawa Drawno zobacz ›
2018-10-13 CRS Pogoń Barlinek 2:3 Stal Lipiany relacja ›
2018-10-06 Drawa Drawno 8:2 Świt Barnimie zobacz ›
2018-10-06 Kłos Pełczyce 0:2 Piast Karsko zobacz ›
2018-10-06 Unia Dolice 2:1 Czcibor Cedynia zobacz ›
2018-10-06 Energetyk Gryfino 3:0 Sęp Brzesko zobacz ›
2018-10-06 Stal Lipiany 5:2 Polonia Giżyn zobacz ›
2018-10-06 Orkan Suchań 7:0 Klon Krzęcin zobacz ›
2018-10-06 Ina Ińsko 2:0 Zieloni Zielin zobacz ›
2018-10-06 Błękit Pniewo 0:4 CRS Pogoń Barlinek relacja ›
2018-09-30 Zieloni Zielin 1:4 Piast Karsko zobacz ›
2018-09-30 Sęp Brzesko 0:3 Stal Lipiany zobacz ›
2018-09-29 Klon Krzęcin 0:5 Ina Ińsko zobacz ›
2018-09-29 Drawa Drawno 1:0 Kłos Pełczyce zobacz ›
2018-09-29 Polonia Giżyn 2:0 Błękit Pniewo zobacz ›
2018-09-29 Czcibor Cedynia 6:1 Energetyk Gryfino zobacz ›
2018-09-29 Świt Barnimie 3:4 Unia Dolice zobacz ›
2018-09-29 CRS Pogoń Barlinek 1:2 Orkan Suchań relacja ›
2018-09-23 Piast Karsko 10:1 Klon Krzęcin zobacz ›
2018-09-23 Ina Ińsko 2:0 CRS Pogoń Barlinek relacja ›
2018-09-22 Kłos Pełczyce 2:1 Zieloni Zielin zobacz ›
2018-09-22 Unia Dolice 4:0 Drawa Drawno zobacz ›
2018-09-22 Energetyk Gryfino 3:1 Świt Barnimie zobacz ›
2018-09-22 Stal Lipiany 1:2 Czcibor Cedynia zobacz ›
2018-09-22 Błękit Pniewo 2:1 Sęp Brzesko zobacz ›
2018-09-22 Orkan Suchań 2:1 Polonia Giżyn zobacz ›
2018-09-16 Czcibor Cedynia 0:0 Błękit Pniewo zobacz ›
2018-09-16 Polonia Giżyn 4:2 Ina Ińsko zobacz ›
2018-09-16 Świt Barnimie 2:2 Stal Lipiany zobacz ›
2018-09-16 Drawa Drawno 3:1 Energetyk Gryfino zobacz ›
2018-09-16 CRS Pogoń Barlinek 2:0 Piast Karsko relacja ›
2018-09-15 Klon Krzęcin 2:4 Zieloni Zielin zobacz ›
2018-09-15 Sęp Brzesko 0:7 Orkan Suchań zobacz ›
2018-09-15 Unia Dolice 0:2 Kłos Pełczyce zobacz ›
2018-09-09 Piast Karsko 3:1 Polonia Giżyn zobacz ›
2018-09-09 Orkan Suchań 3:2 Czcibor Cedynia zobacz ›
2018-09-09 Kłos Pełczyce 4:0 Klon Krzęcin zobacz ›
2018-09-09 Energetyk Gryfino 3:2 Unia Dolice zobacz ›
2018-09-09 Stal Lipiany 1:3 Drawa Drawno zobacz ›
2018-09-09 Błękit Pniewo 9:1 Świt Barnimie zobacz ›
2018-09-09 Ina Ińsko 5:1 Sęp Brzesko zobacz ›
2018-09-09 Zieloni Zielin 2:1 CRS Pogoń Barlinek relacja ›
2018-09-01 Polonia Giżyn 2:2 Zieloni Zielin zobacz ›
2018-09-01 Sęp Brzesko 1:3 Piast Karsko zobacz ›
2018-09-01 Czcibor Cedynia 4:1 Ina Ińsko zobacz ›
2018-09-01 Świt Barnimie 0:7 Orkan Suchań zobacz ›
2018-09-01 Drawa Drawno 3:1 Błękit Pniewo zobacz ›
2018-09-01 Unia Dolice 4:3 Stal Lipiany zobacz ›
2018-09-01 Energetyk Gryfino 3:0 Kłos Pełczyce zobacz ›
2018-08-31 CRS Pogoń Barlinek 2:0 Klon Krzęcin relacja ›
2018-08-25 Stal Lipiany 1:3 Energetyk Gryfino zobacz ›
2018-08-25 Błękit Pniewo 1:0 Unia Dolice zobacz ›
2018-08-25 Orkan Suchań 5:0 Drawa Drawno zobacz ›
2018-08-25 Ina Ińsko 1:2 Świt Barnimie zobacz ›
2018-08-25 Piast Karsko 1:2 Czcibor Cedynia zobacz ›
2018-08-25 Zieloni Zielin 2:2 Sęp Brzesko zobacz ›
2018-08-25 Klon Krzęcin 0:5 Polonia Giżyn zobacz ›
2018-08-25 Kłos Pełczyce 1:1 CRS Pogoń Barlinek relacja ›
2018-08-18 Sęp Brzesko 0:1 Klon Krzęcin zobacz ›
2018-08-18 Czcibor Cedynia 1:1 Zieloni Zielin zobacz ›
2018-08-18 Świt Barnimie 1:3 Piast Karsko zobacz ›
2018-08-18 Drawa Drawno 8:2 Ina Ińsko zobacz ›
2018-08-18 Unia Dolice 2:2 Orkan Suchań zobacz ›
2018-08-18 Energetyk Gryfino 2:1 Błękit Pniewo zobacz ›
2018-08-18 Stal Lipiany 0:4 Kłos Pełczyce zobacz ›
2018-08-18 Polonia Giżyn 1:5 CRS Pogoń Barlinek relacja ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-09-05 Wicher Przelewice 2:1 CRS Pogoń Barlinek zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Język strony

    

Ostatnie spotkanie

CRS Pogoń BarlinekSęp Brzesko
CRS Pogoń Barlinek 5:0 Sęp Brzesko
2018-11-24, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Tabela ligowa

Transfery

Przychodzą:
Kolor zielony  - transfer pewny
Daniel Decewicz - Jeziorak Szczecin
Cezary Bilas - junior
Paweł Czajkowski -junior
Tomasz Łącki - junior
Mikołaj Kozij - junior
Sweryn Rolnik - junior
Kamil Nowacki - Junior
Samir Aliiev - Ukraina
Adrian Glapiak - junior
Mateusz Gadzała - junior

 

Odchodzą: 

Kolor czerwony - transfer pewny
Daniel Barnowski - kontuzja
Michał Długaszek - nie wznowił treningów
Damian Konieczny  - nie wznowił treningów
Tomasz Kucharski - nie wznowił treningów
Adrian Juśko - nie wznowił treningów
Jakub Kozij - nie wznowił treningów
Adrian Antosiewicz - nie wznowił treningów

 

 

 

Statystyki drużyny

Ankiety

Czy połączenie CRS z IFS odbuduję piłkę w Barlinku?

Pogoń na Facebooku

Zczuba.tv