Centrum Rozwoju Sportu Pogoń Barlinek - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
CRS Pogoń Barlinek 5:0 Sęp Brzesko
Ina Ińsko 1:5 Unia Dolice
Orkan Suchań 3:1 Energetyk Gryfino
Klon Krzęcin 0:3 Czcibor Cedynia
Zieloni Zielin 3:1 Świt Barnimie
Błękit Pniewo 4:3 Stal Lipiany
Polonia Giżyn 0:3 Kłos Pełczyce
Piast Karsko 6:1 Drawa Drawno

Wyszukiwarka

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Losowa galeria

Stadion im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 113, wczoraj: 680
ogółem: 3 132 454

statystyki szczegółowe

Logowanie

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kontakty

Tabela - zestawienia

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 15 38 12 2 1 58 - 10 +48
2.
herb
bz 15 35 11 2 2 45 - 18 +27
3.
herb
bz 15 31 10 1 4 35 - 24 +11
4.
herb
plus 15 30 10 0 5 47 - 24 +23
5.
herb
bz 15 28 9 1 5 43 - 31 +12
6.
herb
minus 15 28 9 1 5 37 - 28 +9
7.
herb
bz 15 28 9 1 5 29 - 15 +14
8.
herb
bz 15 22 7 1 7 37 - 31 +6
9.
herb
plus 15 20 6 2 7 33 - 24 +9
10.
herb
minus 15 19 6 1 8 29 - 41 -12
11.
herb
plus 15 19 6 1 8 24 - 32 -8
12.
herb
minus 15 17 5 2 8 30 - 35 -5
13.
herb
bz 15 15 4 3 8 24 - 37 -13
14.
bz 15 8 2 2 11 25 - 66 -41
15.
herb
bz 15 7 2 1 12 10 - 41 -31
16.
herb
bz 15 4 1 1 13 16 - 65 -49

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 21 7 0 0 31 - 6 +25
2.
herb
8 21 7 0 1 33 - 10 +23
3.
herb
8 20 6 2 0 24 - 8 +16
4.
herb
8 19 6 1 1 22 - 11 +11
5.
herb
7 18 6 0 1 33 - 9 +24
6.
herb
8 16 5 1 2 17 - 13 +4
7.
herb
7 15 5 0 2 17 - 10 +7
8.
herb
7 13 4 1 2 11 - 7 +4
9.
herb
8 12 4 0 4 14 - 15 -1
10.
herb
7 12 4 0 3 19 - 8 +11
11.
herb
7 10 3 1 3 12 - 15 -3
12.
herb
7 10 3 1 3 13 - 19 -6
13.
herb
8 8 2 2 4 11 - 22 -11
14.
herb
8 3 1 0 7 3 - 20 -17
15.
8 2 0 2 6 16 - 36 -20
16.
herb
7 0 0 0 7 7 - 30 -23

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 17 5 2 1 27 - 4 +23
2.
herb
7 15 5 0 2 21 - 10 +11
3.
herb
8 15 5 0 3 18 - 8 +10
4.
herb
7 15 5 0 2 18 - 11 +7
5.
herb
8 12 4 0 4 14 - 15 -1
6.
herb
7 10 3 1 3 23 - 16 +7
7.
herb
8 9 3 0 5 17 - 26 -9
8.
herb
7 9 3 0 4 15 - 17 -2
9.
herb
7 9 3 0 4 19 - 13 +6
10.
herb
8 8 2 2 4 14 - 16 -2
11.
herb
7 7 2 1 4 10 - 21 -11
12.
7 6 2 0 5 9 - 30 -21
13.
herb
8 5 1 2 5 11 - 18 -7
14.
herb
7 4 1 1 5 7 - 21 -14
15.
herb
8 4 1 1 6 7 - 22 -15
16.
herb
8 4 1 1 6 9 - 35 -26

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Orkan Suchań
15 38 12 2 1 58 - 10 +48
2.
Czcibor Cedynia
15 35 11 2 2 45 - 18 +27
3.
Unia Dolice
15 31 10 1 4 35 - 24 +11
4.
Piast Karsko
15 30 10 0 5 47 - 24 +23
5.
Drawa Drawno
15 28 9 1 5 43 - 31 +12
6.
Kłos Pełczyce
15 28 9 1 5 29 - 15 +14
7.
Energetyk Gryfino
15 28 9 1 5 37 - 28 +9
8.
Stal Lipiany
15 22 7 1 7 37 - 31 +6
9.
CRS Pogoń Barlinek
15 20 6 2 7 33 - 24 +9
10.
Ina Ińsko
15 19 6 1 8 29 - 41 -12
11.
Błękit Pniewo
15 19 6 1 8 24 - 32 -8
12.
Polonia Giżyn
15 17 5 2 8 30 - 35 -5
13.
Zieloni Zielin
15 15 4 3 8 24 - 37 -13
14.
Świt Barnimie
15 8 2 2 11 25 - 66 -41
15.
Sęp Brzesko
15 7 2 1 12 10 - 41 -31
16.
Klon Krzęcin
15 4 1 1 13 16 - 65 -49

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
CRS Pogoń Barlinek
0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
Orkan Suchań
0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
Błękit Pniewo
0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
Polonia Giżyn
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
Drawa Drawno
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
Zieloni Zielin
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
Czcibor Cedynia
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
Klon Krzęcin
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
Ina Ińsko
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
Piast Karsko
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
Sęp Brzesko
0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
Kłos Pełczyce
0 0 0 0 0 0 - 0 0
13.
Energetyk Gryfino
0 0 0 0 0 0 - 0 0
14.
Unia Dolice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
15.
Stal Lipiany
0 0 0 0 0 0 - 0 0
16.
Świt Barnimie
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. CRS Pogoń Barlinek XXX 2:3 - 1:3 - 2:0 - 2:05:0 - - - - 1:2 - 6:0
2. Stal Lipiany - XXX 1:3 - 0:42:0 - 3:1 - 1:2 - 1:35:21:0 - -
3. Energetyk Gryfino2:2 - XXX 3:23:0 - 3:4 - 3:0 - 3:1 - - - 2:13:1
4. Unia Dolice - 4:3 - XXX 0:22:1 - 3:0 - 2:1 - 4:00:42:2 - -
5. Kłos Pełczyce1:1 - - - XXX 0:21:04:0 - - 2:1 - - 0:33:0 -
6. Piast Karsko - - 3:2 - - XXX 6:210:1 - 1:2 - 6:13:1 - 4:0 -
7. Ina Ińsko2:01:7 - 1:5 - - XXX - 5:1 - 2:0 - - 0:0 - 1:2
8. Klon Krzęcin - - 0:5 - - - 0:5 XXX - 0:32:42:40:5 - 3:4 -
9. Sęp Brzesko - 0:3 - 0:10:21:3 - 0:1 XXX - - - 2:10:7 - 0:2
10. Czcibor Cedynia3:1 - 6:1 - 4:2 - 4:1 - 4:1 XXX 1:12:1 - - 0:0 -
11. Zieloni Zielin2:13:2 - 2:3 - 1:4 - - 2:2 - XXX - - 0:6 - 3:1
12. Drawa Drawno5:0 - 3:1 - 1:0 - 8:2 - 0:2 - 5:2 XXX - - 3:18:2
13. Polonia Giżyn1:5 - 1:2 - 0:3 - 4:2 - - 0:72:21:1 XXX - 2:0 -
14. Orkan Suchań - - 3:1 - - 6:1 - 7:0 - 3:2 - 5:02:1 XXX 5:1 -
15. Błękit Pniewo0:44:3 - 1:0 - - 0:1 - 2:1 - 1:0 - - - XXX 9:1
16. Świt Barnimie - 2:2 - 3:40:51:3 - 6:6 - 3:4 - - 1:50:7 - XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Język strony

    

Ostatnie spotkanie

CRS Pogoń BarlinekSęp Brzesko
CRS Pogoń Barlinek 5:0 Sęp Brzesko
2018-11-24, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Tabela ligowa

Transfery

Przychodzą:
Kolor zielony  - transfer pewny
Daniel Decewicz - Jeziorak Szczecin
Cezary Bilas - junior
Paweł Czajkowski -junior
Tomasz Łącki - junior
Mikołaj Kozij - junior
Sweryn Rolnik - junior
Kamil Nowacki - Junior
Samir Aliiev - Ukraina
Adrian Glapiak - junior
Mateusz Gadzała - junior

 

Odchodzą: 

Kolor czerwony - transfer pewny
Daniel Barnowski - kontuzja
Michał Długaszek - nie wznowił treningów
Damian Konieczny  - nie wznowił treningów
Tomasz Kucharski - nie wznowił treningów
Adrian Juśko - nie wznowił treningów
Jakub Kozij - nie wznowił treningów
Adrian Antosiewicz - nie wznowił treningów

 

 

 

Statystyki drużyny

Ankiety

Czy połączenie CRS z IFS odbuduję piłkę w Barlinku?

Pogoń na Facebooku

Zczuba.tv