Zakończenie rundy jesiennej sezonu 2012/2013

Strzelali testowani

• autor: Admin, 2013-01-26 00:26

W pierwszym zimowym meczu sparingowym trzecioligowa Pogoń Barlinek pokonała czwartoligowego Kłosa Pełczyce 4:2 (3:1). Bramki do zwycięzców zdobywali testowani zawodnicy Przemysław Brzeski  (Łucznik Strzelce Kraj) 2 (31 i 38min), Damian Odachowski (Kluczevia Stargard) 12min i Marek Andrysiewicz (Unia Dolice) 72min. Grano 2 x 40min.
W pierwszej połowie meczu przewagę miał zespół z Barlinka udowadniając swoją wyższość zdobyciem trzech goli. W drugiej odsłonie pojedynku w drużynie Pogoni zagrali głównie piłkarze testowani, co wykorzystali zawodnicy z Pełczyc zdobywając bramkę kontaktową. Podopieczni byłego trenera Pogoni Leszka Wieczorka byli blisko doprowadzenia do remisu, jednak piłka po mocnym uderzeniu z dystansu trafiła w poprzeczkę barlineckiej bramki. W końcówce spotkania po dokładnym dośrodkowaniu Rafała Wróblewskiego w pole karne wynik meczu ustalił płaskim strzałem z 10m Marek Andrysiewicz.

Oprócz strzelców goli w drużynie Pogoni Barlinek testowani byli między innymi bramkarz Norbert Rajnos (LZS Bobrówko), nigeryjski pomocnik Lawal Moruf Bolaji "Alex" (Łucznik Strzelce Kraj), pomocnik Kamil Juszczak (Piast Karsko), ofensywny pomocnik Łukasz Kowalczyk (Róża Różanki) oraz junior Emanuel Kuziel.
Z różnych względów w meczu nie mogli zagrać Przemysław Kochan i Łukasz Gieniec (obaj praca), oraz Filip Wiśniewski (choroba)
Kolejnym przeciwnikiem podopiecznych trenera Tomasza Nowickiego będzie Stal Lipiany. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę  2 lutego o godz. 11.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Barlinku.
Skład Pogoni Barlinek:
Rajnos - Magryta (41' Sobczak), Grocholski (41' Suterski), zawodnik testowany 1 (41' M. Kubiak), B. Kubiak (41' Baranowski) - Świercz (41' zawodnik testowany 2), Kuziel (41' Juszczak), Świtaj (41' Lawal Moruf Bolaji "Alex"), Odachowski (41' Wróblewski), Stukonis (41' Kowalczyk) - Brzeski (41' Andrysiewicz)