CRS Pogoń Barlinek 3:0 Błyskawica Kluki
Zorza Tychowo 1:5 Sęp Brzesko

Sparing CRS Pogoń Barlinek - LZS Bobrówko 08.07.2017r
Ładowanie...

Pierwszy zespół wycofany z rozgrywek

• autor: Admin, 2014-03-11 19:40

W dniu 11.03.2014 zarząd klubu MKS Pogoń Barlinek podjął decyzję o wycofaniu zespołu seniorów z rozgrywek Szczecińskiej Klasy Okręgowej ( V liga)
Zarząd Klubu oświadcza, iż źródłem tej decyzji jest brak możliwości sfinansowania udziału w rozgrywkach ze względu  na powstałe liczne zobowiązania z lat ubiegłych w stosunku do różnych instytucji oraz pomniejszoną do kwoty 45 000 zł. dotacje z urzędu miasta. Na bieżące funkcjonowanie klubu w strukturze z pierwszą drużyną V lidze klub potrzebowałby około 130 000 zł.

Mimo wielu miesięcy rozmów nie udało się przekonać potencjalnych sponsorów do wsparcia drużyny w kwocie która gwarantowałby możliwość bieżącego funkcjonowania
Pieniądze które zebraliśmy w ostatnich dniach w akcji „ Ratujmy Pogoń” zostaną przekazane na uregulowanie bieżących zobowiązań.
Dziękujemy wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które przez te lata wspierały finansowo i organizacyjnie ligową piłkę w Barlinku. Dziękujemy mediom barlineckim i ogólnopolskim, które zawsze z ogromną życzliwością informowały i promowały piłkę nożną. Dziękujemy także tej nielicznej grupie wiernych kibiców na których wsparcie można było liczyć także w trudnych czasach. Zarząd szczególnie dziękuje Trenerowi J. Świderskiemu i wszystkim zawodnikom z pierwszej drużyny którzy mimo niepewnej sytuacji w klubie reprezentowali go od lipca 2013 roku do dziś.
Obecnie klub Pogoń Barlinek będzie funkcjonował z 3 drużynami- seniorzy KLASA A , Juniorzy i Trampkarze. Do lipca zostaną podjęte kolejne decyzje o dalszym funkcjonowaniu klubu.
Jednocześnie informujemy że zarząd w niedługim czasie będzie chciał zorganizować spotkanie z kibicami i sympatykami w celu wyjaśnienia aktualnej sytuacji klubu.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

CRS Pogoń BarlinekBałtyk Koszalin
CRS Pogoń Barlinek 0:2 Bałtyk Koszalin