Kontakty

Aktualności

Minimalna porażka z Błękitnymi

• autor: Admin, 2009-02-07 17:18

Pogoń Barlinek przegrała z Błękitnymi Stargard Szcz. 0:1 (0:1) w meczu sparingowym, który został rozegrany na boisku w Lutówku.
Zespół ze Stargardu jedyną bramkę zdobył w 13min meczu po potężnym strzale pod poprzeczkę z 20m. Mecz był w miarę wyrównanym pojedynkiem z lekką przewagą Błękitnych. Najlepszą okazję na wyrównanie zmarnował w pierwszej połowie T. Zwoliński, który nie trafił z 12m w światło bramki. Goście mogli podwyższyć prowadzenie jednak strzał jednego z piłkarzy Błękitnych trafił w poprzeczkę.

Po przerwie gra się wyrównała i oba zespoły stworzyły po dwie groźne sytuacje podbramkowe. Bliski strzelenia bramki dla Pogoni był dwukrotnie T. Jankowski, który mocno i celnie uderzał z dystansu zmuszając bramkarza gości do ofiarnych interwencji. Piłkarze ze Stargardu najbliżsi szczęścia byli w 75min, kiedy to piłka po uderzeniu z rzutu wolnego po raz drugi w tym meczu trafiła w poprzeczkę bramki Pogoni.
Kolejny sparing Pogoń Barlinek rozegra w środę o godz15.30 w Dębnie z miejscowym Dębem.