Kontakty

Aktualności

Strzelali testowani

• autor: Admin, 2009-02-25 23:40
Pogoń Barlinek przegrała z II ligowym Chemikiem Police 2:4 (1:3) w meczu sparingowym jaki został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Policach. Bramki dla Pogoni zdobyli testowani w tym meczu zawodnicy Marek Andrysiewicz z Wody Piasta II Choszczno i Adam Kawczyński z Sokoła Pyrzyce, dla gospodarzy Marek Sajewicz, Piotr Dutkiewicz, Przemysław Ciołek oraz Krzysztof Stefaniak.

Mimo porażki nasz zespół pokazał się z dobrej strony. W pierwszej połowie zawodnicy z Barlinka mieli dwie dogodne sytuacje na zdobycie bramki. W 15min meczu  rozgrywający bardzo dobry mecz B,.Kubiak po dwójkowej akcji z M. Gurajem znalazł się sam na sam z bramkarzem Chemika i gdy minął golkipera policzan nie trafił w światło bramki. Pod koniec pierwszej połowy P. Kochan po dośrodkowaniu P. Magryty trafił piłką w słupek. Bramka dla Pogoni padła w 17min meczu. Dośrodkowywał P. Kochan, a M. Andrysiewicz uprzedził obrońców Chemika i strzałem z 10m zdobył prowadzenie. Wyrównanie padło pięć minut później nasi obrońcy zbyt krótko wybili piłkę po rzucie rożnym i M. Sajewicz  strzałem z 14m pokonał K. Piwińskiego. Druga bramka dla Chemika to niemal kopia pierwszej, znów po dośrodkowaniu z rogu boiska piłkarze Pogoni  nie mogli wyjść z własnego pola karnego i P. Dutkiewicz mocnym strzałem z 20m pod poprzeczkę zaskoczył nieco oślepionego jupiterami bramkarza z Barlinka. Trzecia bramka dla Polic padła w ostatniej akcji pierwszej połowy. T. Zwoliński sfaulował na linii pola karnego P. Dutkiewicza i sędzia wskazał na 11metr, choć wydawało się, że przewinienie nie miało miejsca w polu karnym. Pewnym egzekutorem jedenastki był P. Ciołek.
Po przerwie mecz stał na niższym poziomie, obaj trenerzy do gry dysponowali dublerów i gra była chaotyczna. W 62min gospodarze zdobyli czwartego gola. Sytuacje sam na sam z Ł. Trafalski wykorzystał K. Stefaniak. Pogoń przycisnęła pod koniec meczu. W 80min strzał z 20m P. Kochana z trudem obronił Ochal. Pięć minut później bramkarz Chemika musiał jednak wyciągać piłkę z siatki. Do dośrodkowania P. Kochana doszedł A. Kawczyński i głową skierował piłkę do bramki. Tuż przed końcem meczu mocny strzał z dystansu P. Chorążyczewskiego golkiper z Polic odbił przed siebie, a P. Kuzdak został przyblokowany przez obrońcę i nie zdążył z dobitką.
Składy drużyn:

Chemik: Wiśniewski (63' Ochal) - Brzeziński, Janicki R., Bieniek, Krzyżanowski, Jakuszczonek (53' Stefaniak), Dutkiewicz (60' Echaust), Baranowski (65' Wydurski), Jarymowicz, Sajewicz (55' Górski), Ciołek (46' Erlich)
Pogoń: Piwiński (46' Trafalski) – Magryta (65’ Drzewiecki), Suterski, Wrzeszcz (46' Chorążyczewski), B. Kubiak, Zwoliński (55’ M.Kubiak), Stukonis, Kochan, Guraj, Andrysiewicz (46' Kawczyński), Gieniec (46’ Kuzdak)