Sparing CRS Pogoń Barlinek - LZS Bobrówko 08.07.2017r

Wielka Pogoń w Barlinku

• autor: Admin, 2009-07-09 13:27
Duże zmiany szykują się w Pogoni Barlinek zarówno kadrowe jak i organizacyjne. Obecnie trwają prace, aby Stowarzyszenie MKS „Pogoń” Barlinek zostało przekształcone w Sportową Spółkę Akcyjną Pogoń Barlinek gdzie akcjonariuszami będą miasto Barlinek, oraz sponsor. Pierwszy trening przed nowym sezonem zaplanowano w poniedziałek 13 lipca o godz.16.30, na którym pojawi się grupa nowych piłkarzy, którzy będą testowani podczas sparingów oraz obozu dochodzeniowego.

Obecnie trwają rozmowy menadżera Pogoni z zawodnikami. Jest duże prawdopodobieństwo, ze na testy do Barlinka przyjedzie Łukasz Krzynówek, brat reprezentanta Polski Jacka Krzynówka. 25 letni Łukasz Krzynówek w poprzednich sezonach występował w klubach III i IV ligowych. Ponadto na pierwszym treningu pojawić się ma obrońca z GKP Gorzów, oraz pomocnik i napastnik z Floty Świnoujście oraz kilku piłkarzy z niższych klas rozgrywkowych. W przyszłym sezonie w Pogoni nie zagra Maciej Malinowski, który przeszedł do II ligowej Polonii Słubice, oraz prawdopodobnie obrońca Adam Suchowera. Trzon 22 osobowej kadry pierwszego zespołu ma się opierać na miejscowych zawodnikach, którzy zostaną uzupełnieni 4-5 zawodnikami z zewnątrz. Obecnie trwają rozmowy, aby na ławce trenerskiej obok pierwszego trenera Jacka Świercza zasiadł asystent i jednocześnie trener bramkarzy Jarosław Stróżyński - były bramkarz Stilonu Gorzów i pierwszoligowej Amiki Wronki. W Barlinku przebywa już fizjoterapeuta, który odpowiedzialny będzie za zdrowie piłkarzy. Nawiązano współpracę ze znanym taktykiem piłkarskim doktorem Miłoszem Stępińskim. W Pogoni Barlinek powstanie szkółka piłkarska, która będzie mocno powiązana ze szkółką jednego z klubów ekstraklasy. Gotowa jest już do podpisania umowa z firmą LEGEA, która będzie sponsorem technicznym klubu zapewniając zawodnikom odzież sportową. Planowane jest także otwarcie sklepiku kibica z pamiątkami i gadżetami klubowymi. Tak więc wszystko zmierza w dobrym kierunku i oby nic nie stanęło na przeszkodzie do zbudowania profesjonalnego klubu piłkarskiego w Barlinku.

autor: El_Siete 2009-07-09 13:46:59

Profil El_Siete w Futbolowo Oczywiście nie popadamy w hurraoptymizm. Bardzo dobrze, że w Barlinku dzieje się tak, a nie inaczej. Myślę, że w przyszłym sezonie III liga w Barlinku. Tylko jeszcze o remoncie stadionu nie zapominamy, bo to powinien być priorytet, do dalszych działań. Pozdrawiam i do zobaczenia w nowym sezonie ; )

autor: janaaa 2009-07-09 23:49:08

Profil janaaa w Futbolowo śmiech nie wielka Pogoń, biedny kopacz pompuje   tylko wielki balon swoimi obietnicami, wkoncu ten balon pęknie prawdopodobnie po rundzie i znowu klub bedzie musiał płacić zawodnika z własnej kieszeni i będzie trzeba zaciągać kredyty w bankach i powiększać długi klubu.

autor: GABRYS784 2009-07-10 00:31:32

Profil GABRYS784 w Futbolowo Za kolorowo,chciałbym aby choć cześć tego co jest napisane stała sie faktem!

autor: swierzy 2009-07-10 09:09:50

Profil swierzy w Futbolowo ja jestem dobrej mysli wszystko dorze sie zapowiada juz niedlugo zobaczycie efekty!!

autor: koksman 2009-07-11 17:23:04

Profil koksman w Futbolowo

To w takim razie za trzy lata zagram sobie Pogonią w FM-ie.A tak na poważnie to wszystko to wygląda bardzo fajnie. Kibice mobilizacja i jazda na stadion. Pozdrawiam.

autor: koksman 2009-07-13 21:01:16

Profil koksman w Futbolowo To możeby tak reaktywować forum ? Albo stworzyć nowe ?