Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
dzisiaj: 790, wczoraj: 268
ogółem: 6 513 096
statystyki szczegółowe
|
|||
Wydział Gier i Ewidencji Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż dokonał losowania par II Rzutu Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego region szczeciński.
Przeciwnikiem Pogoni Barlinek, będzie zespół Remoru Recz
Mecze te zostaną rozegrane 23.09.2009 roku (środa) o godzinie 16.30
Dopuszcza się możliwość rozegrania zawodów o wcześniejszej godzinie za zgodą przeciwnika oraz Wydziału Gier ZZPN.
Wyniki losowania II Rzutu Pucharu Polski ZZPN
1. Pomorzanin Przybiernów (B) – Piast Chociwel (IV)
2. Błękitni Trzygłów (A) – Vineta Wolin (IV)
3. Sokół Sokoliniec (B) – Energetyk Gryfino (III)
4. Dąbrovia Stara Dąbrowa (O) - Arkonia Szczecin (V)
5. Hetman Grzybno (B) – Zorza Dobrzany (V)
6. Pogoń II Szczecin (O) – Chemik II Police (O)
7. Chrobry Dąb II Boleszkowice (A) - Piast Choszczno(III)
8. Sęp Brzesko (O) - Chemik Police(III)
9. Goplana Żabów (B) – Hutnik Szczecin(IV)
10. Światowid Łobez (O) – Gryf Kamień Pom.(IV)
11. Mewa Resko (O) – Sarmata Dobra(IV)
12. Pionier Żarnowo (A) – Korona Stuchowo(O)
13. Łabędź Widuchowa (A) – Kluczevia Stargard Szcz.(V)
14. Dęby Rogowo (B) – Stal Szczecin (IV)
15. Gardominka Mechowo (B) – Sparta Gryfice (V)
16. Remor Recz (O) – Pogoń Barlinek (IV)
17. Bizon Cerkwica (A) – Wybrzeże Rewalskie Rewal (IV)
18. Zryw Kołbaskowo (A) - Ehrle Dobra Szcz.(O)
19. Olimpia Nowogard (A) – Rega Trzebiatów(III)
20. Sparta Godków Odra II (O) – Dąb Dębno(III)
21. Iskra Golczewo (A) – Błękitni Stargard Szcz.(III)
22. Orzeł Żelechowo (B) – Osadnik Myślibórz (V)
23. Sokół Różańsko (O) - Stal Lipiany (V)
24. GKS Golenice (A) – Ina Ińsko(O)
25. Trojan Strąpie (A) – Orzeł Trzcińsko(V)
26. Unia Swochowo (A) – Viktoria Rolhurt Przecław(IV)
27. Rega II Mrzeżyno (A) – Pomorzanin Nowogard(V)
28. Fala Międzyzdroje (A) – Ina Goleniów(IV)
29. Wicher Reptowo (O) – Odrzanka Radziszewo(O)
30. Jeziorak Szczecin (O) – GKS Mierzyn(V)
31. Orzeł Małkocin (B) – Świt Szczecin(V)
32. Drawa Drawno (O) – Kłos Pełczyce (V)
W przypadku uzyskania po 90 minutach gry wyniku remisowego należy zarządzić dogrywkę 2x15 minut, przy dalszym remisie rzuty karne zgodnie z Przepisami gry w piłkę nożną PZPN. W rozgrywkach PP szczebla wojewódzkiego można dokonać 4 zmian.
CRS Pogoń Barlinek | 0:2 | Bałtyk Koszalin |
2020-07-11, 17:00:00 Puchar Polski |
||
spotkanie pucharowe | ||
oceny zawodników » |
Inne rozgrywki » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Przychodzą:
Kolor zielony - transfer pewny
Michał Wróblewski - Kłos Pełczyce
Arkadiusz Emilianowicz - Ina Ińsko
Paweł Chorążyczewski - Polonia Giżyn
Odchodzą:
Kolor czerwony - transfer pewny
Kamil Trześniowski - kontuzja