Orliki i Żaki sezon 2009/2010

Ważny mecz i licytacja

• autor: Admin, 2009-09-11 07:56

Już jutro o godz. 16.00 na stadionie im B. Bagińskiego w Barlinku dojdzie do ciekawego meczu IV ligi zachodniopomorskiej. Czwarta w tabeli Pogoń Barlinek podejmie trzeci zespół Gryfa Kamień Pom. Obie drużyny nie ukrywają aspiracji w walce o awans do III ligi. Kto zwycięży w sobotnim spotkaniu będzie miał poza punktową również psychologiczną przewagę. Zapowiada się pasjonujący pojedynek na który zapraszamy wszystkich kibiców. W przerwie meczu przewidziana jest licytacja koszulki Lecha Poznań z autografami piłkarzy poznańskiej „lokomotywy”. Dochód z licytacji będzie przeznaczony na pokrycie kosztów leczenia naszego zawodnika Krzysztofa Milewicza, który doznał poważnej kontuzji w meczu z Sokołem Pyrzyce w czerwcu bieżącego roku. Prosimy o zabranie ze sobą na mecz większej ilości gotówki i aktywny udział w licytacji.

Miejsko – Gminny Ludowy Klub Sportowy Gryf Kamień Pomorski. Prezes Krzysztof Gawroński, trener Stanisław Kuryło.
Strona internetowa
www.gryfkamien.futbolowo.pl

W poprzednim sezonie Pogoń – Gryf 1:2 (Stukonis – Kostur, Janus) i Gryf – Pogoń 2:3 (Kapczyński 2 , Malinowski, Milewicz, Guraj).

autor: ktosinio 2009-09-12 15:10:06

Profil ktosinio w Futbolowo Wstyd jeszcze raz wstyd ponoć sponsorzy tacy hojni a tu prosze umywają ręce od zawodnika który gra(grał) od tylu lat tyle się poświęcał zostawiał tyle zdrowia a teraz się okazuje że to co zrobił to chyba za mało a może był za słaby,ale wiem jedno że od obecnych zawodników grających na jego pozycji to on jest lepszy grając tą chorą nogą a druga drapiąc się po plecach ale coż realia polskiej piłki jak jest dobrze to klepia po plecach i mówia :tak trzymaj jest zaje...." ale jak ciś się stanie to  odwracają kota ogonem udajac niewiniątka

autor: TsubasaJ10 2009-09-13 10:00:19

Profil TsubasaJ10 w Futbolowo przylaczam sie do ktosinio, prawda jest taka ze Mili obiecano odrazu po zzabiegu ze otrzyma zwrot kosztow operacji....a tu co? za przeproszeniem "g**no" organiuzja jakas licytacje itp. smiech na sali, powinni odrazu wylozyc mu pieniadze...kazdy wie ze w IV lidze i kto wie czy w III znalazlbys lepszego srodkowego pomocnika? prawa, lewa noga, przezuty co do cm... ale zarzad (przepraszam bo pewnie tylko jedna osoba) pokazuje gdzie maja kontuzjowanych zawodnikow, Mila to nie pierwszy przypadek, bylo juz kilka takich sytuacji, ze zawodnicy na swoja reke sie leczyli, bez zwrotow kosztow. zal zal i jeszcze raz zal. ps. i co uzbierano z 1000 zl moze wiecej a zabieg kosztowal moim zdaniem minimum z 3000 zl, dlatego pewnie za 2 tygodnie na meczu u siebie znowu bedzie licytacja az uzbieraja odpowiednia sume:)

autor: biedrona250 2009-09-13 13:21:34

Profil biedrona250 w Futbolowo

Chcę być neutralny w tej sprawie ale...Czy Wy nie mylicie,że to był stary zarząd...Czy nie widzicie,że nowy robi(chce)dobrze dla tego chłopaka?Mila,z szacunkiem dla Ciebie ale sam wiesz...co,nie pomogli???Wracaj chłopie i pokaż,bo ku...a czekamy na Ciebie!!!

autor: TsubasaJ10 2009-09-13 15:40:56

Profil TsubasaJ10 w Futbolowo biedrona wlasnie mu obiecywali Panowie ktorzy obecnie dedyduja o wszystkim w pogoni, sponsor jest kasa jest wiec po co te licytacje??