Sparing Róża Różanki - CRS Pogoń Barlinek 29.07.2017r.

Zadecydował gol samobójczy

• autor: Admin, 2010-03-10 20:26

Chrobry Dąb II Boleszkowice pokonał Pogoń Barlinek 1:0 (0:0) i awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Zwycięska bramka padła w 78min po samobójczym trafieniu B. Kubiaka. Pod szyldem zespołu rezerw wystąpili piłkarze pierwszej drużyny Dębna. Spotkanie zostało rozegrane na nierównym boisku treningowych, co niewątpliwie miało wpływ na grę obu zespołów.

Już na początku meczu Pogoń mogła objąć prowadzenie. W 2min rzut wolny wykonywał Malinowski, piłka po jego strzale odbiła się od nierównej murawy sprawiając wiele problemów debiutującemu w oficjalnym meczu w barwach Dębu Dębno Tomaszowi Judkowiakowi. W 13min ponownie Malinowski uderzał na bramkę gospodarzy, tym raz futbolówka poszybowała pół metra nad poprzeczką. W 22min Kaczmarczyk instynktownie obronił strzał Dłubisa z pola karnego. Trzy minuty później z 30m w stronę bramki gospodarzy uderzył Świtaj minimalnie niecelnie. W 38min Judkowiak wybiegiem poza pole karne w ostatniej chwili uprzedził Dutkiewicza. Chwile później niemal identyczna sytuacja miała miejsce pod bramką Pogoni, tym razem bramkarz gości był szybszy od Dłubisa. Pierwszą połowę meczu zakończył celny strzał Dłubisa w długi róg pewnie obroniony przez Kaczmarczyka.
Po przerwie mocniej zaatakowali piłkarze z Barlinka i dwukrotnie byli bliscy zdobycia gola. W 53 min strzał Kochana z pierwszej piłki obronił golkiper miejscowych. Pięć minut później Malinowski wyszedł na czystą pozycje, jego strzał ofiarną interwencją zablokował jeden z obrońców, następnie piłka trafiła pod nogi Kochana, który uderzył zbyt lekko, aby zaskoczyć dobrze ustawionego Judkowiaka. W 67min po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Jarecki musnął piłkę głową, strzelając tuż obok słupka. W 70min strzał Świtaja z 25m poszybował nad 30cm nad poprzeczką. W 78min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówka przeszła przez pole bramkowe Pogoni trafiając w nogi B. Kubiaka, a następnie wturlała się do bramki. W ostatnich dziesięciu minutach piłkarze Pogoni mocno ruszyli do przodu chcąc doprowadzić do wyrównania. Bliski szczęścia był Dutkiewicz, jednak jego strzały w 84 i 86min z rzutu wolnego odbijał chyba najlepszy wśród piłkarzy z Dębna Tomasz Judkowiak.

1. Marcin Kaczmarczyk
11.
Maciej Malinowski

autor: illmatic 2010-03-11 11:09:19

Profil illmatic w Futbolowo Dobry mecz z obu stron z nieznaczną przewagą Dębu no przynajmniej jeżeli chodzi o klarowne sytuacje to Dębnianie mieli ich trochę więcej. Brak środka = brak Milewicza!!! Jeżeli Świtaj ma być następcą Mili to ŻALLL, Husejko grał zbyt krótko by można było cokolwiek o nim powiedzieć. Najlepszymi zawodnikami nPogoni w tym meczu byli napewno Stukonis jako ostatni i Kaczmarczyk reszta bez szału!!!

autor: Lolek86 2010-03-11 14:46:08

Profil Lolek86 w Futbolowo Illmatic Ty chyba byles na innym meczu niz ja? Świtaj w tym meczu pokazał że bedzie swietnym wzmocnieniem naszego zespolu, dobry przeglad pola, swietnie podania no tylko troszke wzrostu brakuje. Na "Normalnej" plycie boiska bedzie mogl wiecej zaprezentowac umiejetnosci niz na tamtej w Debnie! Przemek Kochan zdecydowanie nie nadaje na gre w srodku pomocy. Dlaczego Husejko nie gral od piewszej minuty wlasnie w srodku zamiast Przemka... Przemek tylko i wylacznie atak. Stukonis najlepszy? moim zdaniem on nie nadaje sie na gre od pierwszej minuty. Ogolnie obrona bardzo slaba... Gdzie byl Robert Koziola? I dlaczego Darek Suterski siedzial zamiast grac wlasnie za Stukonisa Kubiaka młodszego?

autor: barlineks 2010-03-11 18:27:09

Profil barlineks w Futbolowo Panowie, gdzie Wy na jakim meczu byliście???!!??Świtaj  był najlepszym zawodnikiem na boisku.Bedziemy mieli z niego pozytek. Gorzej zagrał Molongo, Kubiaki i Dutkiewicz. Reszta ok. Przy bramce Kaczmarczyk mógł się lepiej zachować- żadna wina Bartka. Czekajmy na wiosnę- będzie dobrze

autor: illmatic 2010-03-11 19:28:52

Profil illmatic w Futbolowo Nigdzie nie napisałem że Świtaj był najgorszy miałem na myśli bardziej to że, w środku pomocy brak lidera kogoś kto krzyknie, podpowie sory ale ja tego nie widziałem ani tym bardziej nie slyszałem a co do Stukonisa to uważam że zagrał bardzo dobre spotkanie co do "...dobrego przeglądu pola..." to sory ale wcale nie uważam żeby Mila miał gorszy pewny jestem natomiast tego że ma więcej pary w nogach (nie w płucach). Nie widze środka jakieś te nowe chlopaki takie mikre:)