CRS Pogoń Barlinek 3:0 Błyskawica Kluki

Ładowanie...

Ruchy kadrowe w CRS Pogoni

• autor: Admin, 2019-08-19 12:16

Przedstawiamy listę zawodników którzy w sezonie 2019/2020 będą bronić barw barlinieckiego klubu:
Robert Grzegorczyk (Stal Lipiany) - doświadczony bramkarz w przeszłości występował w Stali Lipiany i Kłosie Pełczyce.
Michał Banaś (Vielgovia Szczecin) - Michał jest wychowankiem Pogoni Barlinek, w naszym klubie występował w wojewódzkich ligach juniora,w Polonii Giżyn i Vielgovii Szczecin, skąd wraca do Barlinka. Michał jest prawym obrońcą.
Łukasz Blezień (Błękitni Sarnik) - Łukasz to wychowanek Barlineckiej Pogoni. Potrafi grać na skrzydle, ataku i w środku pola. Łukasz grał w takich klubach jak Warta Gorzów czy Polonia Giżyn, przychodzi do nas z Błękitnych Sarnik.
Krzysztof Karwecki (Iskra Lutówko) - Doświadczony napastnik w poprzednim sezonie A klasy zdobył ponad 20 bramek. Krzysztof grał w takich drużynach jak Koral Mostkowo czy Pogoń II Barlinek.
Szymon Kowalski - Szymon powraca do nas po roku przerwy, wcześniej występował z powodzeniem w naszych barwach na pozycji bocznego obrońcy i pomocnika
Kacper Błaż (Błękitni Stargard) - młody obrońca jest wychowankiem Pogoni Barlinek, potrafi grać na środku, a także na boku obrony. Kacper grał w juniorskich drużynach Stilonu Gorzów, a także Błękitnych Stargard, w których barwach grał w lidze makroregionalnej i zaliczył debiut w 4 lidze w rezerwach.

Tomasz Czarny (Medyk Cibórz) - Tomek jest defensywnym zawodnikiem, który potrafi grać na boku i środku obrony. Jego atutem jest gra obiema nogami. Całą swoją przygodę z piłką spędził w zielonogórskich A klasach.
Jakub Jedrzejaszek (Progres Gorzów) - Kuba to zawodnik, który wzmocni naszych juniorów. Występuje na pozycji środkowego obrońcy lub defensywnego pomocnika. Mimo młodego wieku imponuje warunkami fizycznymi. Jest wychowankiem Barlineckiej Akademii Futbolu,
w której grał przez większość swojej przygody z piłką.
Aleksander Sobczak (Pogoń Szczecin) - Alek przychodzi do nas na zasadzie wypożyczenia z Pogoni Szczecin. Młody bramkarz będzie miał okazję występować w juniorach, a także w seniorach. Jest wychowankiem naszego klubu ale grał w Barlineckiej Akademii Futbolu i Pogoni Szczecin, z której trafia do Barlinka.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

CRS Pogoń BarlinekMasovia Maszewo
spotkanie pucharowe