Kontakty

Aktualności

Pogrom w Barlinku

• autor: Admin, 2019-09-09 08:00

Nie mieli litości podopieczni Michała Diakowa dla przyjezdnych rywali z Warszyna. W trzeciej kolejce zmagań A-klasy CRS Pogoń Barlinek pokonuje Iskrę Warszyn aż 13-1! Chyba każdy kto oglądał mecz nie ma wątpliwości – zawodnicy z Barlinka, którzy od początku byli faworytami spotkania, nie dali rywalowi cienia szans na wygraną. Wprawdzie wynik meczu, po nieporozumieniu w obronie otworzyli przyjezdni z Warszyna, strzelając gola na 0:1. Lecz to by było na tyle z ich strony, zawodnicy z Warszyna nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji do zmiany wyniku spotkania. Odpowiednie sytuacje znajdował jednak CRS. Po niespełna 7 minutach od gola Iskry, bramkę wyrównującą wynik strzela Kamil Błaż, rozwiązując tym samym worek z bramkami.

Po pierwszych 45 minutach meczu, piłkarze schodzili do szatni z pięknie wyglądającym wynikiem 5:1. Jeśli którykolwiek z zawodników Iskry pomyślał, że gorzej już być nie może to był w dużym błędzie. Mogło być gorzej i było. W drugiej połowie CRS właściwie nie opuszczał połowy rywala stwarzając kolejne akcje. Pogoń do ostatniego gwizdka strzeliła rywalowi 13 bramek. To był dobry mecz dla każdego kibica z Barlinka.
Strzelcy bramek: Wojciech Nowak (Iskra Warszyn), 4 x Kamil Błaż, 2 x Kacper Błaż, 4 x Kamil Dydyna, Krzysztof Karwecki, Grzegorz Stanisz, Tomasz Dorniak.

Przed meczem zawodnicy CRS-u przygotowali niespodziankę dla wracającego do zdrowia kolegi z drużyny Jakuba Zięby, składając życzenia z okazji zawartego w zeszłym tygodniu związku małżeńskiego.
Minutą ciszy została również uczczona pamięć zmarłego, byłego gracza i działacza Pogoni –  Śp. Roberta Milkowskiego.
Podczas meczu zbierane były pieniądze na oprawę kolejnych meczy. Gorąco zachęcamy do kibicowania naszej drużynie, pomóżmy Pogoni zdobyć upragniony awans.