Orliki i Żaki sezon 2009/2010

Najmłodsi gromią Osadnika

• autor: Admin, 2010-05-05 11:41

2. maja na boisku „Orlik 2012” przy ulicy Leśnej w Barlinku najmłodsza drużyna Pogoni Barlinek zainaugurowała sezon piłkarski rozgrywając zwycięski mecz ligowy z Osadnikiem Myślibórz. Spotkanie zakończyło się jakże imponującym wynikiem 12:0.
Rezultat tego spotkania świadczy o wysokim poziomie gry jaki reprezentują nasi najmłodsi piłkarze ale też nie bez znaczenia na przebieg rywalizacji było wydarzenie mające miejsce przed rozpoczęciem potyczek. Otóż nasi najmłodsi piłkarze otrzymali nowe dresy i komplety piłkarskie firmy Nike, które jak się wydaje dodawały im sporo wiatru w skrzydła podczas tej pierwszej prezentacji w nowych strojach.

Trochę to trwało ale z pomocą sponsorów i rodziców nasza małoletnia reprezentacja wygląda wreszcie profesjonalnie i „zawodowo”, ale także ładnie i schludnie.
Przyczynili się do tego:
- Urząd Miasta i Gminy Barlinek;
- GBS Barlinek;
- Lech Zdunowski;
- Klaus Borne;
- Gometal;

- Licon International z Opola;
Z pieniędzy otrzymanych od wyżej wspomnianych sponsorów oraz ze składek rodziców zakupiono:
- 20 kompletów dresów NIKE;
- 16 kompletów strojów piłkarskich NIKE;
- 22 piłki NIKE.

Dresy, stroje, oraz piłki zakupiono przy współpracy z firmą Amber Sport ze Szczecina, która wraz z firmą Nike wdraża w życie program Nike Amber Team, pozwalający korzystnie wyposażać drużyny w markowy sprzęt umożliwiający trenowanie oraz dobrą prezencję.
Wyposażenie chłopców w nowy sprzęt było możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu trenera Dariusza Suterskiego oraz rodziców, którzy pokazali, że zawsze można liczyć na ich pomoc. To przede wszystkim rodzice zajęli się wyszukiwaniem sponsorów, zbiórką pieniędzy, wyborem dostawcy oraz negocjacjami cen przy zakupie sprzętu.
Wszystkie te zabiegi sprawiły, że chłopcy są uszczęśliwieni i bardzo dumni z tego, że wreszcie nie będą odstawać od innych drużyn, z którymi spotykają się na meczach. Przepełnia ich również radość, że wreszcie godnie będą się prezentować reprezentując swój Ukochany Barlinek. Na pewno nam wszystkim dostarczą wielu wzruszeń, radości i powodów do dumy.
Wszystkim sponsorom należą się ogromne podziękowania.
Poprzez swój gest po raz kolejny udowodnili, że dzieci i ich sprawy są bliskie ich sercom.
W imieniu Piłkarzy, Trenera i Rodziców:  SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY !!!
Przed nami jeszcze dużo pracy mającej na celu pozyskanie środków między innymi na: sprzęt umożliwiający trenowanie (drabinki, pachołki, tyczki itp.), uzupełnienie garderoby (komplety bramkarskie, kurtki przeciwdeszczowe itp.), Dla naszych milusińskich chcemy również zorganizować tygodniowy obóz piłkarski, który odbyłby się w okresie wakacyjnym.
Wszystkich PRZYJACIÓŁ DZIECI, którzy chcieliby wesprzeć sportowy rozwój naszych maluchów  prosimy o dokonywanie wpłat na konto:
GBS Barlinek  87 8355 0009 0002 2204 2000 0001
- w tytule przelewu prosimy wpisać „ ŻAKI ”.

Źródło www.barlinek24.pl