Zakończenie rundy jesiennej sezonu 2012/2013

Zapłacili frycowe

• autor: Admin, 2010-08-14 20:44

Nie udała się inauguracja III ligi dla zespołu Pogoni Barlinek. Nasz zespół przegrał w Bytowie z miejscową Bytovią 4:1 (2:0). Honorową bramkę dla Pogoni zdobył P. Kochan w 61min. Mecz mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności, gdyż padło pięć bramek. Lepszymi okazali się ograni na trzecioligowych boiskach gospodarze. Piłkarze Pogoni wracają do Barlinka bez zdobyczy punktowej, oraz z poważnie kontuzjowanymi Maciejem Malinowskim i Kacprem Stukonisem, który po meczu został odwieziony do szpitala w Bytowie.

Mecz ustawiła stracona bramka już w 7min gry. Trachimowicz zamiast wybić piłkę wdał się w drybling z zawodnikiem Bytovii, przez co gospodarze dośrodkowali w pole karne, po którym futbolówka trafiała w rękę Kozioły i arbiter podyktował rzut karny pewnie zamieniony na gola. Trachimowicz mógł się rehabilitować dwie minuty później jednak nie trafił czysto w piłkę głową będąc w polu karnym gospodarzy. W 19 min po zagraniu Malinowskiego w dogodnej sytuacji znalazł się B. Kubiak jednak jego strzał z 16m minął bramkę. W 25min strzał Szczęsnego z narożnika pola karnego pewnie obronił bramkarz. Trzy minuty później ponownie B. Kubiak był bliski zdobycia bramki, jednak tym razem obrońca Bytovii zdołał zablokować strzał. W 34min gospodarze mieli szanse na podwyższenie prowadzenia jednak w dogodnej sytuacji zawodnik z Bytowa fatalnie przestrzelił. Po chwili po przeciwnej stronie boiska potężny strzał oddał Świtaj, jednak bramkarz gospodarzy popisał się kapitalną intrwencją. W 43min piłka po mocnym strzale z 30m mimo rozpaczliwej interwencji Traflskiego wpadała do bramki tuz przy słupku. Tuż przed przerwą uderzenie Stukonisa z 25m poszybowało parę centymetrów nad poprzeczką.
Tuż po przerwie piłkarze z Pogoni otrzymali kolejny cios, tym razem tracąc bramkę, którą zdobył Pięta strzelając nie do obrony z 10m. W 61min po bardzo ładnej akcji Kozioła zgrał w tempo do Kochana, który w sytuacji sam na sam zdobył gola i wydawało się, że możemy jeszcze powalczyć o korzystny rezultat. Niestety pięć minut później po dalekim wyrzucie piłki z autu zawodnik z Bytowa mocnym strzałem z 16m zdobył czwartego gola dla gospodarzy. Do końca meczu mimo kilku dogodnych z sytuacji z jednej i drugiej  strony wynik meczu nie uległ zmianie i piłkarze z Barlinka schodzili z boiska ze spuszczonymi głowami.

1. Łukasz Trafalski
2. Mateusz Trachimowicz  zmiana 75" Adam Suchowera
3. Dariusz Suterski
4. Robert Kozioła  (1 asysta)
5. Łukasz Tuński
6. Mariusz Szczęsny  zmiana 45" Arkadiusz Piasecki
7. Rafał Świtaj
8. Kacper Stukonis
9. Bartosz Kubiak
10. Maciej Malinowski  kontuzja 45" Jarosław Filiks
11. Bartosz Tatarczuk  zmiana 60" Przemysław Kochan

autor: gregor100 2010-08-14 22:46:14

Profil gregor100 w Futbolowo brawo chlopaki tak trzymac jestem dumny rychlik rzadzi sprowadzic rychlika i brawo przemek jestes bohaterem

autor: GABRYS784 2010-08-15 11:06:13

Profil GABRYS784 w Futbolowo Wielka szkoda że przegrali:(liczyłem na wygraną,ale cóż jedziemy dalej:)rnps do admina.Archiwum zdjeć itd są zasypane trojanami,czy można coś z tym zrobić???Pozdrawiam serdecznie kibiców P.B.jak i działaczy:)

autor: zygfryd03 2010-08-15 14:20:11

Profil zygfryd03 w Futbolowo Dajcie ludzie spokuj,to co czytam na "ligowcu"to zwykła dziecinada.Prawda jest taka ze my jako Barlinek mamy lepsze zaplecze lekkoatletyczne niz fudbolowe,i w to trzeba inwestowac,Przykład? "lubusz" Barlinek.